Kjo është konkurrentja më seksi në Eurovision

0

Tashmë që Europa është në ethet e Festivalit Europian të Këngës, ju prezantojmë me konkurrenten më seksi. Ajo është Edurne Garcia dhe garon për Spanjën. Madrilenia 29- vjeçare është e dashura e portierit David De Gea, që luan për Manchester United. Garcia është edhe prezantuese në një televizion. Ajo është votuar si femra më seksi në Spanjë nga revista FHM. Të shtunën ajo do këndojë në Eurovision “Amanecer”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here