Kjo është gruaja me të cilën është në lidhje Ilir Deda

0

Është zbuluar se e dashura e deputetit të Kuvendit të Kosovës Ilir Deda është Donika Danuza, e cila mësohet se është shtatzënë dhe pret fëmijën e tij.

Lajmi.net mëson se Donika është një femër rreth moshës 43 vjeçare, e derisa Deda brenda 3 ditëve mbush 40 vjet.
Edhe pse ajo për pak vjet është më e vjetër, prap, dashuria nuk njeh moshë!/lajmi.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here