Nxihet Morena Taraku

0

Siç duket Miss Kosovës nuk po i pritet për rreze të diellit dhe ka vendosur të marrë ngjyrë sa më shpejtë. Në rrjetin social Facebook është postuar një fotografi e Morenës, ku shihet në solarium e gatshme për të marrë ngjyrën e verës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here