Kjo bukuroshe braziliane mund të jetë “goli” më i bukur i Ronaldinhos

0

Ronaldinho i ka dhënë fund karrierës futbollistike, por edhe pse larg fushave të blerta, ish ylli i kombëtares braziliane vijon të tërheqë vëmendjen e mediave.

Këtë herë nuk ka lidhje me jetën e tij profesionale, por me atë private.

Sipas asaj që shkruajnë mediat braziliane, ish futbollisti i Milanit dhe Barcelonës është parë duke darkuar me yllin e Playboy, Ania Gadea.

Çifti nuk e ka konfirmuar ende nëse mes tyre ka diçka, por nëse kjo është e vërtetë atëherë ky do të ishte një ndër “golat” më të bukur të Ronaldinhos.

S

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here