Kishin vjedhë vegëla pune, policia i auzon për vjedhje të rëndë

0

Dy qytetarë në Godanc të Shtimes janë arrestuar pasi kishin kryer disa vjedhje. Policia tek të dyshuarit ka gjetur dhe konfiskuar në cilësi te provave materiale vegla të ndryshme pune dhe i ka kualifikuar këto vepra si “vjedhje të rënda”. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit megjithatë janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here