Kim Kardashian pozon sërish nudo dhe ka një arsye

0

Nuk është hera e parë që Kim Kardashian habit botën e spektaklit me performancat e saj. Së fundmi ka bërë një tjetër set nudo. Kjo për shkak se ajo planifikon të lindë një tjetër fëmijë dhe ka kërkuar që të bëjë një set nudo të fundit që të gjithë ta kujtonin kështu sic është sot. 34 – vjeçarja ka pranuar se bashkë me burrin e saj po planifikojnë të kenë një tjetër fëmijë. “Nëse do të lind një tjetër fëmijë do të transformohem totalisht. Kështu që poi  bëj këto foto totalisht nudo në mënyrë që të mos harrohet ky imazh” – tha Kim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here