Kim Kardashian poston foton ku duket e zhveshur dhe e lyer me ngjyrë hiri

0

Kim Kardashian ishte betuar në vitin 2011 se më nuk do të pozonte e zhveshur.Kjo pasiqë i pa fotot që kishte bërë për W Magasin.”Më duket vetja si të jem një pornostar”-thotë Kim kur e sheh veten të lyer me ngjyrë hiri dhe të zhveshur.Pas disa viteve kur i pa përsëri fotot u ndje e kënaqur nga performanca.

Sot,disa vite më pas ajo vjen sërish me të njëjtat pozime:e lyer në ngjyrë hiri dhe e shtrirë.E fascionuar me këto poza të dikurshme,ajo postoi një foto e lyer me ngjyrë dhe e zhveshur tërësisht.

display

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here