Kim Kardashian boton libër të selfieve

0

Ylli i showbizit botëror, Kim Kardashian, ka publikuar kopertinën e librit të saj me selfie.  Ajo ka thënë se libri do të dalë në muajin maj. Karashian ka falenderuar gjithë ata që e kanë ndihmuar, në veçanti bashkëshortin, reperin e njohur, Kanye, duke i qenë mirënjohës për idenë dhe dizajnin e librit. Ajo ka thënë se dëshiron që të publikojë disa selfie artistike dhe intime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here