Kim Kardashian bleu një ndërtesë në Miami për 14 milionë dollarë

0

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se pasurive të tyre të patundshme ua kanë shtuar edhe një ndërtesë tjetër.

Thuhet se çifti së fundi kanë rënë dakord të blejnë një njësi në ndërtesën e famshme të “Faena”, në Miami për 14 milionë dollarë.

Kjo njësi banimi është 4700 metra katrorë dhe thuhet se posedon katër dhoma gjumi, pesë banjo dhe tarracë.

Duket se Kim ka shënuar një marrëveshje të mirë, pasi çmimi fillestar i saj në treg ishte 15.5 milionë dollarë.1 of 3  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here