Këto janë modelet shqiptare që kanë thyer “tabutë seksi” (FOTO)

0

Shqipëria njihet si vendi i vajzave të përkëdhelura nga bukuria. Shumë bukuroshe shqiptare që prej vitesh e kanë filluar karrierën e tyre jashtë vendit, kjo për të patur një karrirë më të mirë si modele.

 • Pasarelat ndërkomëbëtare janë trampolina më e mirë për të ecur përpara dhe për t’u ndjerë të kompletuara në fushën e modelingut.
  Në Shqipëri nuk njihen nga të gjithë, por jashtë kufinjëve emri i tyre është mëse i lakueshëm.
  Edlira Rukaj
  edlira rukaj
  Modelja Edlira Rukaj është me origjinë shqiptare, por prej vitesh jeton mes Greqisë dhe Francës. Rukaj është njohur si një prej modeleve e cila ka preferuar të thyejë tabu duke pozuar topless apo foto të tjera provokuese. telegrafi.com/ lajmi.net
  Eva Pepaj
  eva pepaj
  Shikoni modelet shqiptare që kanë thyer “tabutë seksi” nëpër botë (Foto +18)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here