Kështu u dogj sot makina e Shpat Kasapit (video)

0

Në lagjen e Butelit në Shkup është djegur sot makina e tipit “Ford” e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi.

Veç dëmeve materiale, Kasapi për Portalb konfirmoi se ka dal në kohë nga makina dhe nuk ka marrë ndonjë lëndim.

Ai gjithashtu bëri apel që të mos bëhet panikë pa nevojë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here