Kërkohet ndihmë për ushtarin e UÇPMB-së Fadil Emërllahu

0

Ish-ushtari i UÇK-së dhe UÇPMB-së, Fadil Emërllahu, është bërë e ditur se është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për ndihmë me mjete materiale për t’u shëruar. Emërllahu vuan nga një sëmundje e rëndë në shtyllën vertebrale, që kërkon kurim të shtrenjtë. Në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale thuhet se “tani më shumë se kurrë Fadili ka nevojë për ndihmën tonë dhe tuajën vëllezër të dashur. Kolona e tij vertebrale është në gjendje shumë të rëndë, kërkohet një shumë e konsiderueshme të hollash për ta ndihmuar. Të gjithë ata që mund të ndihmojnë me aq sa kan mundësi mund ta kontaktoni direkt Fadlin në këtë numër: 00377 44 563 963”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here