Kërcënonte me SMS, arrestohet vajza nga Vitia

0

Policia e Kosovës ka njoftuar se pasi ka marr denoncim nga ankuesi se e dyshuara femër shqiptare ka kërcënuar atë në telefon përmes SMS-ve, ka arrestuar të dyshuaren dhe me urdhër të prokurorit e ka dërguar në mbajtje 48 orë.

Raporti i Policisë thotë se me datën 06 korrik në Viti është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta përmes telefonit  ka dërguar SMS kërcënues në telefonin celular të ankuesit mashkull shqiptar.  Me vendim të prokurorit të  dyshuarës i është caktuar masa e ndalimit për 48-orë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here