Këngëtarja me origjinë shqiptare: “Burri boshnjak më rrahte dhe më kërkonte 100 mijë eruo”

0

Këngëtarja e njohur boshnjake, Selma Bajrami ka rrëfyer për jetën e saj në lidhjen martesore me Mujo Music. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka thënë se burri i saj vazhdimisht e ka rrahur atë.

“Më ka rrahur vazhdimisht. Nuk kam guxuar ta lajmëroi sepse më ka kërcënuar. Kur i kam kërkuar divorcin ai nuk e ka pranuar. Për këtë më bënte shantazh sepse më kërkoi 100 mijë euro.Kur isha në spital asnjëherë nuk ma ka sjellur djalin tonë, Darisan. Më ka torturuar në të gjithë mënyrat dhe tani më është bërë mjaft transmeton Indeksonline.Mezi spo e pres seancën e divorcit që do të jetë me 11 shkurt. I kam kërkuar gjykatës që djali të më takoi mua sepse e meritoi” ka thënë Selma Bajrami.

 


 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here