Bleona Qereti tregon si mbeti në skenë vetëm në të brendshme

0

Bukuroshja dhe këngëtarja jonë, Bleona Qereti, jo rrallë ka dhënë intervista për revistën “Kosovarja”, e disa herë ka qenë edhe imazh i ballinës saj.

Në njërën ndër të parat intervista dhënë revistës “Kosovarja”, ajo nuk ka hezituar të rrëfejë edhe një përvojë jo të mirë që i ka ndodhur në një koncert, ku është zhveshur deri në të brendshme para dy mijë fansave të saj.

“Oh Zot! Isha në një koncert në Mal të Zi. Gjatë performancës një karkalec më kërceu në trup. Në fillim nuk e vërejta, por kur fillova t’i ndjej lëvizjet e tij, si e çmendur fillova të bërtas në skenë. Hoqa fustanin, sepse isha shumë e frikësuar! Isha vetëm me të brendshme para atyre që kishin ardhur t’më ndiqnin për së afërmi. Aty ishin më shumë se 2000 vetë, të cilët më filmonin me celularë”, tregon Bleona, e cila asnjëherë nuk e ka harruar këtë detaj në karrierën e saj.

bleona14

bleona11

bleona-13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here