Këngëtarja Eronida Shabani së shpejti vjen me këngën e re “Oh na na”

0

“Oh na na”, është titulli i këngës që pritet të dalë nga këngëtarja e re Eronida Shabani. Këtë e ka bërë vetë të ditur këngëtarja. Ajo ka treguar se për këngën ka  bashkëpunuar me tekstshkruesen Merita Behlulin dhe instrumentalistin Agush Idrizin. Kjo është kënga e dytë e Shabanit. E para ishte “Party Adrenalina”.

Eronida2

Eronida3

Eronida1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here