Këngëtarja Damjana Shtylla vjen me këngën e re VIDEO

0

Këngëtarja shqiptare Damjana Shtylla ka ardhur me këngën e saj të re. Titulli saj është “Oksigjen”. Muzikën dhe tekstin për këngën i ka bërë Gerti Gjoni, ndërkq video është realizuar nga Studio Swart. Kjo nuk është kënga e parë e Damjanës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here