Këngëtarja Bebe Rexha vjen me video klipin “I’m Gonna Show You Crazy” (video)

0

Këngëtarja shqiptare që po ndërton karrierë në SHBA, Bebe Rexha, ka ardhur me videoklipin e saj më të ri.

Kënga quhet “I’m Gonna Show You Crazy” dhe pritet të pëlqehet nga fansat e saj.

Kjo këngë u lansua në muajin dhjetor, kur këngëtarja pati publikuar brenda një dite dy këngë (së bashku me këngën “Gone”).

“I’m Gonna Show You Crazy” përfshin elemente të muzikës elektronike, derisa vërehet edhe ndikimi ‘indie’, me Bebe që shpërthen në interpretimin e vargjeve të shkruara vetë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here