Këngëtari humanist Labinot Tahiri – Labi publikon këngën e re VIDEO

0

Këngëtari Labinot Tahiri – Labi ka publikuar këngën e re. ‘Interesgjike’ është titulli i këngës. Muzika dhe teskti është punuar nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi nga Bini Diez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here