Këngëtaret tona me plisa

0

Këngëtaret tona shpeshherë i kemi parë me kostume kombëtare në manifestime të ndryshme, tek organizohen edhe programe muzikore.

“Kosovarja” për ju ka zgjedhur disa foto të këngëtareve tona tek shihen me plisa në kokë, shkruan Kosovarja.

Cilës i ka hije plisi dhe duket më e bukur?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here