Këngë për Dr. Florin, në videoklip edhe vajza e tij

0

Ka përfunduar së xhiruait klipi i një prej këngëve që i ndjeri Dr.Flori po realizonte me këngëtaren Aurela Gaçe.

Kënga u ndërpre për shkak të ikjes së parakohshme të kantautorit por më në fund ajo është realizuar.

Përfundimin e xhirimeve e ka njoftuar Aurela Gaçe në rrjetet sociale.

Në klip do të jetë zëri i i Dr.Florit dhe në të do të marrë pjesë edhe vajza e tij Kaltrina.

Gaçe nuk ka dhënë një datë të saktë por klipi pritet të publikohet brenda pak ditësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here