Kënga më e re “Shqipëri Etnike”nga Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu (video)

0

Këngëtarët e mirënjohur të estradës sonë, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu kanë lansuar videoprojektin e tyre më të ri të titulluar “Shqipëri Etnike”.

Dyshja kosovare, këtë këngë e patën paralajmëruar qysh më herët.

Dhe ja më në fund erdhi kjo këngë fantastike nga dy këngëtarët më të dashur për publikun mbarë shqiptarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here