Kënd e fajëson trajneri i Armenisë për humbjen?

0

Përzgjedhësi i Armenisë, Bernard Challandes ka fajësuar fushën e dobët dhe gjyqtarin e takimit për ndeshjen e humbur kundër Shqipërisë.

Challandes tha se skuadra e tij luajti mirë në pjesën e parë, ndërsa Shqipëria në të dytën.

“Në humbjen tonë ndikoi faktori fushë dhe kartoni i kuq. Ne luajtëm shumë mirë në pjesën e parë, ndërsa Shqipëria në pjesën e dytë”, tha Challandes gjatë konferencës për media.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here