Kardashian blen të brendshme në butikun e preferuar të mbretëreshës në Londër

0

Kim Kardashian, shtatzënë, është parë të premten duke blerë të brendshme në butikun “Rigby and Peller” butikun e preferuar të mbretëreshës në Londër.

Stafi i butikut i ka thënë “Daily Mail” se ajo ishte “një konsumatore e bukur, e dashur, që ecte për toke dhe që është e mirëseardhur kurdoqoftë”.

Kardashian 34 vjeqare është duke e pritur fëmijën e dytë me burrin e saj Kanye West.

Kim 1

Kim 3

Bras

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here