Kapet në Tepelenë autori i vrasjes në Elbasan

0
Është kapur në Tepelenë autori i vrasjes së dyzet e një vjeçarit, sot në Elbasan.
Policia shqiptare ka njoftuar se prej një harku kohor të shkurtër bënë të mundur identifikimin në kohë të autorit të dyshuar të kësaj ngjarje të rende, autori është kapur në Tepelenë.

Nga të dhënat paraprake, mendohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një konflikti të çastit mes viktimes dhe autorit të dyshuar.Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kryqëzimit Cerrikut, tek vendi i quajtur “Ish thertorja”. “Njoftohemi se sot në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, datë 18.06.2015 rreth orës 07.10, është dërguar në Spitalin Kirurgjik të Elbasanit, një shtetas pa shenja jete, i cili ishte i goditur me mjet të mprehtë. Pas marrjes së ketij informacioni, shërbimet e Drejtorisë së Policisë, Sektori Krimeve të Rënda si dhe shërbime të tjera të Komisariatit të Policisë Elbasan, shkuan menjëherë në Spitalin Kirurgjik Elbasan, nga ku u informuan se: Është goditur me mjet të mpehte të llojit thikë, në pjesë të ndryshme të trupit, 41-vjeçari shtetasi Agron Lleshanaku, me banim në Elbasan”, shkruan Elbasani Plus.
 Shërbimet e polic

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here