Kapen derisa po i ujisnin bimët narkotike  

0

 

Në fshatin Keqekollë të Prishtinës janë arrestuar dy qytetarë pasi që janë zënë duke i ujitur disa bimë të kultivuara narkotike. Njësiti policor në vendin e ngjarjes i ka gjetur dhe konfiskuar 42 bimë të dyshuara të llojit Cannabis Sativa me gjatësi prej 1 metër . Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here