Kanye West drejt divorcit me Kim Kardashian, ndikoi edhe kandidimi i tij për president

0

Çifti Kanye West dhe Kim Kardashian janë duke kaluar në një krisje në marrëdhënien e tyre.

Por, siç raportojnë mediat ndërkombëtare procesi i divorcit mes tyre është finalizuar dhe që dyshja janë afër ndarjes.

Reperi 43-vjeçar pas divorcit pritet të shpërngulet drejt Londrës, vend në të cilin sipas burimeve ai iu ka thënë miqve e sheh të ardhmen.

Kanye gjatë vitit të kaluar shumicën e kohës e ka kaluar i vetëm në shtëpinë e tij prej 14 milion dollarësh në Wyoming.

Por, sipas mediave shtyrje drejt divorcit i ka dhënë kandidimi i dështuar presidencial i Kanye ishte pika e fundit për Kim, mes luftës së tyre për ta bërë martesën të funksiononte.

Gjithashtu ndaj reperit janë hedhur edhe akuza se ka tradhtuar Kim Kardashian me grimerin e njohur, Jeffree Star.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here