Kampioni Sigal Prishtina sjell kupën në sheshin “Zahir Pajaziti”(shikoni atmosferën)

0

Skuadra kampione e Ligës Ballkanike, Sigal Prishtina, ka prezantuar kupën para tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Në momentin kur në skenë doli kapiteni Edmond Azemi, fishekzjarrët mbuluan hapësirën në Shesh.

1111111111

Përveç Azemit, në skenë dolën edhe lojtarët dhe trajnerët e Prishtinës.

kb-prishtina2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here