Kamenicë: Serbi i Serbisë tenton t’i korruptoj policët tanë me 5 euro

0

Një njësit policor i Policisë së Kosovës e ka ndaluar një kamion “Mercedes” të cilin e drejtonte një serb, shtetas i Serbisë dhe gjate kontrollit të dokumenteve ai në dokumentacion ka vendosur 5 euro. Ky person është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër te prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here