Kaltrina Selimi i tregon këmbët e gjata

0

Këngëtarja, Kaltrina Selimi ndodhet në Prishtinë prej javësh, ku përveç se promovoi videon e re, ajo gjithashtu iu përgjigj disa ftesave për të realizuar intervista me të.

E pamë në klip që ajo kishte rikthyer format dhe dukej për mrekulli.

Madje kjo u konfirmua edhe në një foto që Kaltrina ka postuar së fundmi në Instagram, e ftuar si mysafire tek emisioni ‘Sonte’ te RTK.

Këngëtarja kishte ekspozuar këmbët e gjata dhe seksi me fustanin e hapur që kishte veshur.

Kosovarja

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here