Kallashi: Shkëndijën e kam zemër, s’kam inat as xhelozi (Foto)

0

Dy emra, dy fytyra publike, dy më të përfolurat mediale: Donjeta Kosumi- Kallashi dhe Shkëndije Muja.

Si njëra, si tjetra merren edhe me muzikë. Kanë edhe këngë e klipe jo me pak pëlqime nga fansat e shumtë. Bile Kallashi me klipin e fundit ka tejkaluar 2o milion klikime, siç e informoi Kosovaren vet Kallashi.

Por, që të dyja, e kanë pushtuar publikun me hiret e tyre trupore, linjat shumë seksi, që i kanë dhe të cilat i postojnë nëpër rrjete sociale.

Portalet tona sikur shtyhen, se cila po qet, po publikon lajme e fotot e tyre më i pari.

Por, a e dini çka dallojnë këto nga personat tjerë publik të show bizit , të cilët i kaplon inati e xhelozia.

Këto dyja , Kallashi e Shkëndija nuk xhelozojnë njëra tjetrën anipse janë rivale të njohura.

Se është kështu dhe janë mike të mira në mes vete , dëshmojnë edhe këto fjalë të Kallashit, e cila i dha për revistën Kosovarja:

Unë Shkëndijën e kam zemër, shpirt, loçkë…

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here