Kallashi shfaqet e zhveshur (3 Foto)

0

Nuk ka nevojë të pozojë duke treguar fytyrën, i mjafton të kthejë të pasmet dhe ka marrë mbi vete gjithë vëmendjen. Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, ka pozuar për një revistë kosovare duke befasuar përsëri me format e saj.
Kërcimtarja nga Kosova, që bëri bujë edhe në Tiranë në studion e Zonë e Lirë të Arian Çanit, njihet ndryshe edhe si Kardashiani shqiptar. Falë të pasmeve të saj, që do tundonin çdo mashkull. Lapsi.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here