Kallashi provokon nga Dubai

0

Valltarja e shumë përfolur Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi po i shijon në maksimum pushimet në Dubai. Fotot e fundit të publikuara nga ajo shihet duke e ekspozuar shumë trupin dhe linjat e saja. Në të gjitha fotot ajo shihet e vetme në plazh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here