Kallashi flet për djegien e lokalit ku punon

0

Sot në orët e hershme të mëngjesit, lokali i njohur “Kobra City” në afërsi të Prizrenit, në të cilin punon valltarja e njohur Donjeta Kosumi (Kallashi), i është vënë flaka nga disa persona.
Lidhur me këtë rast, ‘Kallashi’ ka treguar për “Zeri.info” se, punën e kishte përfunduar në ora dy pasmesnate por që ka mësuar sot për flakën që i është vënë “Kobra Cityt”

“Po, është djeg. Unë sapo mora lajmin e sigurt që është djeg. Por mbrëmë kam qenë në lokal deri sa mbaroi, deri ka ora 2. Unë nuk di sen, veç e pash gazetën”, ka thënë ajo.

Ndonëse lokali është jashtë funksionit, Kosumi thotë se nuk brengoset se do të mbetet pa punë. “Unë nuk do të mbes pa punë edhe pse është djeg lokali, jo jo… (qesh)”, thotë ajo.

Në fund, Donjeta thotë se deri më tani nuk kanë asnjë hasmëri me ndonjë person apo grup. “Kërkujt keq si kemi ba, nuk e di vallai”, thotë ajo.

Ndryshe, tre persona raportohet se janë përfshirë në këtë rast. Policia e Kosovës ka konfirmuar se në orën 04:00 të mëngjesit menaxherët e këtij lokali ishin bërë gati që ta mbyllin lokalin dhe ishin futur tre persona dhe kanë nisur të përleshën me ta. “Sipas policisë, tre të dyshuarit kanë nisur të ushtrojnë dhunë ndaj menaxherëve të lokalit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here