Kallashi e kall atmosferën me këngën e Fjolla Morinës “Syn syn” (VIDEO)

0

Valltarja Donjeta Kosumi ka treguar shkathtësitë e saj në vallëzim. Ajo ka bërë edhe një video për të treguar se çfarë atmosfere krijon.  E krejt këtë atmosferë e ka bërë me këngën “Syn syn” të kënduar nga këngëtarja Fjolla Morina. Kjo këngë po cilësohet një super këngë dhe ritmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here