Kaçe po e shijon pushimin pas fitores historike që i dha Kombëtares

0

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Ergys Kaçe, ka zgjedhur të pushojë pas ndeshjes me Francën, ku ai shënoi një supergol. Kaçe luan në kampionatin grek dhe llogaritet një futbollist shumë me vlerë për Kombëtaren, duke marrë parasysh moshën e tij të re po edhe faktin se është i talentuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here