Kaçanik: Kultivon bimë narkotike në serë

0

Derisa janë të shumtë ata që provojnë t’i kujltivojnë bimët narkotike në male e ara të largëta nga vendbanimet, një qytetar në Kaçanik ka provuar ta bëjë këtë në serën e tij. Por nuk i ka shkuar gjatë. Ai është arrestuar dje pasi që gjatë kontrollit në serën e tij janë gjetur dhe konfiskuar 10 bimë të narkotike të llojit cannabis sativa. Qytetari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here