Kaçanik: Arrestohet pasi e godet vëllaun me dru

0

Njësiti policor e ka arrestuar një person për shkak të një konflikti fizik me anëtarin e familjes. Sipas njoftimit të sotëm të Policisë së Kosovës ky person për çështje pronësore e ka goditur me një shkop druri vëllaun e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here