Ka vdekur veterani i UÇK-së Selim N Kushaj, varroset nesër në ora 14:00 në Samadraxhë

0

Ka vdekur sot veterani i UÇK-së Selim N Kushaj.

I ndjeri ishte nga fshati Samadraxhë i Suharekës dhe ka vdekur
në moshën 51 vjeçare.

Ceremonia e varrimit të veteranit Kushaj organizohet nesër
në ora 14:00 në varrezat e fshatit Samadraxhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here