Ka vdekur veterani i UÇK-së Fehmi D Kryeziu nga Bubaveci i Malishevës

0

Mbrëmë rreth orës 19:00 pas një sëmundje të rëndë ka vdekur veterani dhe invalidi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi D Kryeziu nga fshati Bubavec i Malishevës.

Njoftimi është dhënë nga familjarët.

Homazhe në nderim të veteranit të ndjerë njoftohet se do të bëhen te shkolla e fshatit Bubavec sot nga ora 15:00.

Varrimi i tij bëhet sot në ora 16:00 në varrezat e fshatit Bubavec.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here