Ka vdekur gazetari Naim Haxhosaj

0

Mbrëmë papritmas ka vdekur gazetari Naim Haxhosaj nga Deçani. Ai ka qenë gazetar i “Kohës Ditore”, Gazetës “Jeta në Kosovë” si dhe gazetar i mediave lokale në fillim të punës së tij. Ai kishte studjuar në Fakultetin e gazetarisë “Faik Konica” në Prishtinë. Vdekja e tij në moshë relativisht të re i ka tronditur të afërmit dhe miqtë e tij të shumtë. Ngushëllime për vdekjen e tij kanë shprehur njerëz të shumtë. Varrimi i të ndjerit pritet të bëhet sot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here