Ka përfunduar takimi Kosnett-Veseli-Haradinaj

0

Ka përfunduar takimi i thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli me ambasadorin amerikan Philip Kosnett dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.

Takimi është zhvilluar pa praninë e mediave, raporton KTV.

I pari që doli nga takimi dhe ndërtesa e Kuvendit ishte ambasadori amerikan dhe më pas edhe kryeministri Haradinaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here