Ka mbaruar me rezultat të barabartë pjesa e parë e sfidës Juventus -Real Madrid

0

Përfundon pjesa e parë në Torino me rezultat të barabartë 1 me 1 mes Juventusit dhe Real Madridit. Italianët kaluan qysh herët në epërsi me golin e Alvaro Morata në minutën e 9, por spanjollët e barazuan rezltatin përmes Cristiano Ronaldos në minutën e 27. Ndeshja po zhvillohet në kuadër të gjysmë-finales së Ligës së Kampionëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here