Juventusi me ofertë për shqiptarin Rey Manaj

0

Sipas lajmeve të fundit të medieve të afërta me Juventusin, Zonja e Vjetër ka bërë ofertë zyrtare për sulmuesin e talentuar shqiptar, Rey Manaj. 18 vjeçari Manaj, luan në Serie C, te Cremonese, ku këtë edicion, ka shënuar edhe dy gola. Po këto media shkruajnë se oferta e liderëve të Serie A për talentin nga Lushnja, do të pranohet, dhe Manaj, do t’i bashkohet skuadrës më të madhe italiane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here