Justin Timberlake po merr dhuratën më të madhe

0

Këngëtari Justin Timberlake më në fund ka konfirmuar se ai dhe aktorja Jessica Biel janë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Ylli e bëri të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale duke thënë se me rastin e ditëlindjes së tij ai po merr dhuartën më të madhe. Këngëtari dhe aktori festoi ditëlindjen e tij të 34 të shtunën.
Zërat se Biel ishte shtatzënë erdhën pas një serie të fotografive, por të dy Jessica dhe Justin kishin qëndruar të heshtur sa i përket kësaj teme .
Justin falënderoi adhuruesit e tij për urimet dhe tha se ata kanë vendosur të mos e bëjn të ditur gjininë e fëmijës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here