Jurgen harroi shpejt goditjet e Haxhi Krasniqit,tallet me të

0

Jurgen Brahmer ka filluar të tallet me Krasniqin pas duelit të mbrëmshëm.

Kampioni i botës në WBA, Jurgen Brahmer ka filluar të tallet me boksierin kosovar, Haxhi Krasniqi,

Brahmer ka bërë një deklaratë fyese, ku thotë se më shumë kishte frikë kur duhej t’ia ndërronte pampersat djalit të tij Jorisit, se sa për ndeshjen kundër Krasniqit.

“Nuk kisha kohë as për një filxhan qaj. Joris gjithmonë kishte nevojë për pampersa dhe unë nuk kisha kohë për stërvitje. Megjithatë për shkak të familjes sime trajnimin e kam dislokuar në Schwerin”, tha Brahmer për Bild.de. 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here