Joe Biden mezi i mban lotët për djalin

0

Ky është momenti prekës kur zëvendëspresidenti i SHBA, Joe Biden, mezi i mban lotët, ndërsa po përcjell djalin e tij të madh për në varreza. Beau Biden, 46 vjeç, vdiq të shtunën.

Ai vuante nga kanceri në tru.

Ai la pas gruan Hallie, vajzën Natalie, 11 vjeç dhe djalin 9- vjeçar, Hunter.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here