Jennifer Lopez nuk ia tepron me çokollatat

0

Ndonëse mban 44 vite mbi supe, Jennifer Lopez njihet për format e saj trupore. Cili është sekreti i linjave të saj?

 E ndërsa shumë ferma sakrifikojnë për hir të linjave duke hequr dorë nga çokollatat, aktorja dhe këngëtarja portorikane rrëfen të kundërtën. Në një intervistë në prapaskenat e “American Idol”, ku 44-vjeçarja është pjesë e jurisë, ajo rrëfeu se çokollatat ishin një ushqim i përditshëm dhe i pandashëm në jetën e saj, por sigurisht pa e tepruar me to.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here