Jennifer Lopez nuk di të plaket

0

Jennifer Lopez dukej në formë të mirë teksa shëtitej me fëmijët e saj në New York, e veshur me një palë xhinse të shkurtra dhe një bluzë ngjyrë portokalli, duke i vënë kështu në pah “asetet” e saj të njohura.

Këngëtarja dhe aktorja së fundmi është e zënë duke xhiruar emisionin televiziv Shades of Blue, ku e luan rolin e një policeje rrugore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here