Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar se kurrë me njëri tjetrin

0

Çifti më i ri i showbizz Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë fotografuar në Nerano në Itali, ku duken më të dashuruar se kurrë me njëri tjetrin.

Ata kanë lëvizur me një jaht i cili ka kushtuar 130 milion dollarë.

Në foto duket Lopez e buzëqeshur dhe shumë e lumtur në prehërin e të dashurit të saj me të cilin shkëmben puthje gjatë gjithë kohës.

Dukej sikur vëmendja e tyrë ishte e përqendruar vetëm tek njëri-tjetri duke “injoruar’ të gjithë të tjerët që ishin në tavolinë.

Siç edhe shihet në fotot e publikuara ata po ia dedikojnë kohën plotësisht njëri tjetrit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here